Haber

Lider Şadi Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi adaylığıyla ilgili soruyu yanıtladı

Tuzla Belediye Başkanı Dr., dijital yayıncı Adem Metan’ın programına konuk oldu. Şadi Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu. Önder Yazıcı, “Bundan sonraki dönemde partimizin yetkili organlarının ve Cumhurbaşkanımızın alacağı karar doğrultusunda akması gereken terin son damlasını da dökmek görevimizdir.”
 
Dijital yayıncı Adem Metan’ın programına konuk olan Lider Yazıcı, ‘İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı sürecinde kamuoyunda adınızla konuşmalar yapılıyor, haberleri görüyoruz. Bu konu hakkında neler söylemek istersiniz? İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne aday mısınız?’ Soru yöneltildi.

“ŞANSINIZ OLMAZSA DAYAĞIN BİLE TESPİT EDİLMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Başkan Yazıcı soruyu şöyle yanıtladı:

“22 yıldır siyasetin içindeyim ve 22 yılda 3 kez belediye başkanı seçildim. Bu dönemde önemli bir süreç var; Kurumsal bir parti, etkin ve yetkili organlarıyla kararlar alır ve liderin son sözüne göre hareket eder. 22 yıl Adalet ve Kalkınma Partisi’yle yürümek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la yürümek benim için en büyük ve en önemli makamdı. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde partimizin yetkili organlarının ve Sayın Cumhurbaşkanımızın alacağı karar doğrultusunda, eğer imkanımız yoksa, akması gereken terin son damlasını da dökmek bizim görevimizdir. Bir dayağın bile yenilmez olduğunu düşünüyorum.”

KAYNAK: HABER7

haber-taskopru.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu