Haber

8 Mart’ta Depremzedelere Moral Ziyareti

KANAR “HER HAYAT BİR KADIN İLE BAŞLAR”

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana gelen sarsıntı faciasının yaraları hızla sarılmaya devam ederken, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, eşi Yasemin Kanar, kadın yöneticiler ve Mustafakemalpaşa ilçesine gelen depremzedeler, 8 Mart Dünya İşçileri Derneği’ni ziyaret etti. Kadınlar Günü.

Deprem felaketinin ardından ilçeye yerleşen tüm depremzedeleri Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin kadın yöneticileriyle birlikte ziyaret eden Önder Kanar, “Her hayat bir kadınla başlar” vurgusu yaptı. İlk günden bu yana sarsıntılı bölgeden ilçeye gelen depremzedeleri yalnız bırakmayan ve tüm ihtiyaçlarını karşılayan Mustafakemalpaşa Belediyesi, sevgisinin yanı sıra manevi sevgisiyle de depremin acısını bir nebze olsun unutturdu. giysi, yiyecek ve barınak ihtiyacı.

MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KADIN DAYANIŞMASI

İlçedeki tüm faaliyetleri iptal ederek depremzedelere ve deprem bölgesine tüm yardım ve desteği getiren Önder Kanar, “Bir şehirde kadın memnunsa o şehir de memnundur. Dünyada gördüğümüz her şeyin hanımın eseri olduğuna inanmak gerekir. Hayatın her alanında hanımlarımızın her aktif dokunuşuyla dünyayı güzelleştiren hanımlarımız bizler için çok değerlidir. Eşim ve kadın yöneticilerimiz ile birlikte deprem bölgesinden ilçemize gelen değerli hanımlarımızı da unutmayarak bu özel günlerinde yanlarında olmak istedik. Kadın istihdamına değer veren bir belediye olarak ilçemizde bulunan 220 ailenin pahalı kadınlarını kadın yöneticilerimizle birlikte ziyaret ederek, onları özel günlerinde yalnız bırakmadık. Tüm değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir gün değil her gün kutluyorum. ”söz konusu.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberpolatli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu